top of page

Telea Electronic Engineering srl  to nowoczesna i dynamiczna firma, która stała się  liderem w badaniach naukowych, projektowaniu i realizacji sprzedaży Innowacyjnych Instrumentów Medycznych. Założona  w  Sandrigo (Vicenza) w 1988 roku przez braci Arnaldo i Gianantonio Pozzato, utrwaliła swoją obecność poprzez stały i nieprzerwany rozwój na rynkach krajowych i zagranicznych, dzięki któremu obecna jest ze swoimi produktami  w ponad 20 krajach.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
Projektujemy i rozwijamy urządzenia medyczne, które opierają się na jedynej na świecie technologii, opatentowanej pod nazwą Quantum Molecular Resonance (QMR) – Kwantowy Rezonans Molekularny.


Technologia QMR znajduje zastosowanie w różnych sektorach:

                                                                                                           

                                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 


 

telea logo.png

Chirurgia

9320.jpg

Fizjoterapia - Rehabilitacja

9321.jpg

Medycyna estetyczna

9319.jpg

Inżynieria tkankowa 

Okulistyka

QMR.png

TELEA MEDICAL, SANDRIGO (VICENZA) ITALIA

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

BADANIA NAUKOWE I BEZPIECZEŃSTWO  BIOLOGICZNE
Badania naukowe i ciągłe poszukiwania w oparciu o współpracę z najlepszymi włoskimi i zagranicznymi Uniwersytetami sprawiają, że nasze urządzenia są inowatorami, jeżeli chodzi o technologie i bezpieczeństwo biologiczne.

WZROST I ROZWÓJ 
Technologia QMR, badana i studiowana od ponad dwudziestu lat, stale się rozwija. Badania i stała współpraca z ośrodkami badawczymi otworzyły nowe obszary  do zastosowania molekularnego rezonansu kwantowego. Właśnie z tego powodu w ostatnich latach Telea Electronic Engineering srl stworzyła wraz z kilkoma partnerami, nowe firmy korzystające z produktów z opatentowaną technologią QMR.

TeleaMedical jest również projektantem wraz z Profesorem Neurologiem i Chirurgiem Francesco Ferro Milone i producentem opatentowanego urządzenia EEG Mnemosline  oraz opatentowanego urządzenia z  mikrokomputerem  Mnemosline.  

innovation logo 2020.png
image.png
bottom of page